• +38 (044) 465 58 47
  • +38 (067) 236 50 44

Використання бітумних емульсій
в дорожньому будівництві

Покриття автомобільної дороги працює в дуже складних умовах. Воно піддається впливу транспортних засобів, температурних коливань, руйнівним діям води, та інше. Всі ці фактори негативно позначається на експлуатаційних характеристиках покриття.

Крім того, ці фактори знижують естетичну привабливість автомобільної дороги як інженерного комплексу.

Для запобігання передчасного руйнування дорожнього покриття розроблена технологія тонкошарових захисних шарів на основі бітумно-мінеральних сумішей.

Дана технологія при своєчасному використанні дозволяє не тільки відновити основні властивості покриття, але і істотно продовжити термін його експлуатації. А при постійному використанні, як комплексу захисних засобів для доріг – отримати значний економічний ефект за рахунок збільшення терміну служби і підвищення експлуатаційних характеристик дороги.

Бітумні емульсії в дорожньому будівництві

Найпоширеніший метод захисту дорожнього покриття – нанесення поверхневих обробок. Застосування бітумних емульсій дає ряд серйозних переваг перед традиційним бітумом.

Головні переваги бітумних емульсій в дорожньому будівництві

  • бітумні емульсії, після розпаду, мають кращу адгезію з кам’яним матеріалом ніж бітуми, дозволяє отримати більш щільний шар зносу на покритті;
  • допускається використання вологих кам’яних матеріалів;
  • можливість рівномірного розподілу в’яжучого матеріалу;
  • можливість коригування властивостей бітумної емульсії під фактичні умови влаштування покриття (швидкість розпаду, показники адгезії з мінералом, фактично застосовується, в’язкість, і т.д.);
  • екологічність і безпеку бітумних емульсій.

Всі ці переваги дозволяють отримувати якісне, довговічне покриття, яке є більш безпечним для навколишнього середовища.