• +38 (044) 465 58 47
  • +38 (067) 236 50 44

Керівництво

«Я повсюду иностранец, и повсюду я вроде бы свой». Слова з популярної пісні, як не можна точно відображають мій нинішній статус в Україні.

Ось уже 10 років очолюю підприємство, яке зарекомендувало себе в дорожній галузі з найкращої сторони. І якщо тепер запитати мене, уродженця Литви, який навчався в Литві, в Росії, а зараз працюю в Україні, де твоя Батьківщина, то напевно злегка задумався. Втім, про Литву ніколи не забуваю, але цікава робота та й життя в Україні так захопила, що відкриту для себе Україну називаю не інакше, як другою батьківщиною!


Директор ТОВ «Сучасні технології доріг»

Для виробничої необхідності з підтримкою ДП «Київський облавтодор»  в 2001 році було прийнято правильне рішення про те, щоб відмовитися від роботи з бітумами, а застосовувати для дорожнього будівництва сучасні, передові технології по використання водно-бітумних емульсій.

Будівництво заводу з виготовлення емульсії в м Вишневому почали в тому ж році. Роботи були виконані буквально за три місяці. Потім база підприємства стала центром проведення всеукраїнських семінарів з вивчення досвіду з впровадження нових технологій для всіх українських шляховиків.

Підприємство встигло себе зарекомендувати високою якістю продукції, що виробляється, про що свідчать сертифікати якості та відповідності, а також неодноразове визнання і нагородження дипломами Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар року».

Оазис у Вишневому

Сьогодні  м.Вишневе завдяки підтримці фірми Робертаса Габуласа перетворилося в невелике затишне містечко, що став йому рідним. У 2003 році містечко відвідала урядова делегація на чолі з тодішнім Прем’єр-міністром Литви Альгідасом Бразаускасом. Тоді мером м.Вишневе було відзначено, що «Габулас став людиною, який першим привіз в Вишневе урядову делегацію».

Сьогодні в Вишневому і тротуари і дороги робляться за тією ж технологією, що і в Литві. На цьому не закінчується перелік добрих справ литовського підприємця в Вишневому. Він виступав і виступає спонсором будівництва храму Української Православної церкви на честь ікони Божої матері «Стягнення загиблих».

А нарікає Робертас Габулас в життя на одне – ніяк не може навчитися говорити «ні» !, все дотримується істини «Даруй радість іншим і отримуй радість від зробленого»

Довідка

Робертас Габулас народився 25 лютого 1959 року в Литві в родині селян. Закінчив технікум, Міжнародний університет у Москві за фахом «менеджмент організації». З 2001 року – директор ТОВ «Сучасні технології доріг».

Сьогодні, живучи в Україні не перший рік, знову і знову, піднімає свій кваліфікаційний рівень у магістратурі Національної Академії державного управління при Президентові України.

Нагороджений багатьма орденами Української Православної церкви: кавалер ордена «Князь Володимир», «Миколи Чудотворця» I ступеня, «Преподобного Нестора Літописця» III і II ступеня.

За активну громадську діяльність в Україні, першим Президет України Л. Кравчуком, було присвоєно звання – «Почесний посол України». Невід’ємною частиною активної громадської позиції Робертаса Габуласа є робота Міжнародного комітету із захисту прав людини, де він заступник голови, комісар другого рангу. Головою комітету був нагороджений «Золотим знаком Пошани».

З 2016 року є засновником та керівником благодійного фонду “КОРОНА КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ”. За підтримки посольства Литви, фонд реалізував цілу низку міжнародних культурних проектів.

У 2011 році Службою Автомобільних доріг України було присвоєно звання «Почесний дорожник України»