• +38 (044) 465 58 47
  • +38 (067) 236 50 44

Компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сучасні технології доріг» (ТОВ «СТД») ефективно працює на ринку України з 2001 року.

З початком своєї діяльності ТОВ «СТД» просуває на ринок України сучасні технології з будівництва та ремонт доріг на території України, які збільшують термін післяремонтного експлуатації.

Успішне впровадження і освоєння нових технологій неможливо без висококваліфікованих фахівців усіх рівнів. Фахівці фірми повністю контролюють процес виготовлення і підбору необхідних матеріалів для досягнення високої якості.

На підприємстві виконуються роботи та надаються послуги:

  • виробництво емульсії;
  • підготовка бітуму;
  • обробка поверхні за допомогою емульсії і бітуму;
  • реконструкція доріг;
  • виробництво емульсії для шламу;
  • навчання фахівців;
  • надання кваліфікованих консультацій за новими технологіями.

Переваги

Номер 1
в Україні

За обсягами продажів водно-бітумних емульсій

Висока
якість

Підтверджено сертифікатами якості та репутацією

Вигідні
ціни

Завжди робимо найкращу цінову пропозицію

Нові
технології

Виробництво на сучасному європейському обладнанні

«Сучасні технології доріг» надає не тільки гарантію на виробничі роботи, а й проводить спеціальні лабораторні дослідження по застосуванню технологій бітумних емульсій з урахуванням кліматичних умов регіонів, а також є постачальником необхідного обладнання для виробництва водно-бітумних емульсій на території України.

Запорука успіху ТОВ «СТД» – це організована і злагоджена робота колективу, взаєморозуміння з партнерами.

Підприємство «Сучасні технології доріг» зарекомендувало себе високою якістю виконаних робіт в Київській, Сумській, Житомирській, Запорізькій, Черкаській, Івано-Франківській, Донецькій, Дніпропетровській, Херсонській та інших областях України, і стало однією з провідних компаній по виготовленню бітумних емульсій по всій Україні.

За успішну діяльність на українському ринку ТОВ «Сучасні технології доріг» в 2005 році стало переможцем національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі», також у 2006 році перемогло в номінації «Випуск високоякісної і конкурентоспроможної продукції» при Міжнародній асамблеї ділових кіл України.

Наша компанія займає активну позицію в розбудові дорожної мережі України та є учасником “Всеукраїнської дорожної Асоціації”

 

Наші кліенти