• +38 (044) 465 58 47
  • +38 (067) 236 50 44

Виробництво бітумних емульсій для доріг європейської якості

18років руху вперед

35задоволених клієнтів

8 міжнародних нагород

Про компанію

Створюючи дороги, людина завжди думала про становлення держави. З ними пов’язані надії на майбутнє, розвиток економіки. Дороги до цього дня є найважливішим видом комунікацій. Справедливе зауваження про те, що стан доріг – істинний показник рівня добробуту країни.

ТОВ «СТД» принесло в Україну не тільки передові технології, але і новий погляд на будівництво доріг. Застосування бітумних емульсій відкриває унікальні можливості захисту верхнього шару автомобільних доріг від старіння, що відбувається під впливом погодних умов, гарантує безпеку руху, відновлення водонепроникності дорожнього покриття. Європейські стандарти досягаються за допомогою сучасних технологій.


Директор ТОВ «Сучасні технології доріг»

Наші нагороди

Наші кліенти

Корисна інформація

9 Січня 2019

Бітум

Кожен з нас, без сумнівів, чув про таке речовині, як бітум. Що саме являє собою цей матеріал і де він застосовується, розберемося докладніше. По суті, це суміш природного або органічного походження. Його основними складовими є високомолекулярні вуглеводні. Речовина може бути чорним або коричневим кольором. Воно тверде, у воді не розчиняється. Під час нагрівання відбувається процес […]

Читать далее
9 Січня 2019

Захисне покриття для асфальту

В укладанні асфальту важливі всі процеси. Починаючи від розробки проектної документації і закінчуючи зміцнюють процедурами. Захисне покриття для асфальту можна впевнено назвати найважливішою процедурою, на сьогоднішній день, якщо мова заходить про укладання асфальту. Для чого необхідно захищати асфальтне покриття? Асфальт – це фінішне покриття доріг, тротуарів, парковок і т.д. Він також виконує функцію ізносного шару, […]

Читать далее
9 Січня 2019

Чим покрити асфальт?

Чим покрити асфальт, щоб збільшити його термін експлуатації? Для підвищення ступеня зносостійкості асфальту слід використовувати бітумну емульсію. Спочатку емульсія застосовувалася для подгрунтовних покриттів, але з часом діапазон її використання значно розширився, сьогодні її застосовують: Поверхневої обробки. Холодного ресайклінгу. Виготовлення холодного асфальту. Для нижнього шару дорожнього асфальтного покриття в якості сполучного компонента. ТОНФРІЗа. Емульсія має гарну […]

Читать далее

Виробництво бітумних емульсій в Україні

Міжшарові з’єднання, поверхнева фіксація поверхні або частковий ремонт – це лише деякі з застосувань водно-бітумних емульсій в дорожньому будівництві. Це продукт, який грає дуже важливу роль в дорожній техніці, впливаючи на збільшення довговічності конструкції дорожнього поверхні і призначений для з’єднання всіх шарів асфальту в моноліті, що підвищує вантажопідйомність конструкції і зменшує її прогин.

Емульсія являє собою систему, що складається з двох рідких фаз, одна з яких дисперговані в іншій, і ці фази не є розчинність.

Бітумна емульсія складається з трьох основних інгредієнтів: бітуму, води і емульгатора. За технічними характеристиками вона може містити інші добавки, такі як стабілізатори, покращувачі покриття, антиблокувальні або відключають добавки.

Бітумної емульсія, яка є рідкою при температурі навколишнього середовища, широко використовується в дорожньому будівництві.

Зменшена в’язкість бітумної емульсії до 20 Па с при температурі близько 40 C дозволяє використовувати її при температурі навколишнього середовища. Однак спроба використовувати дорожній асфальт, наприклад, для межслойного обприскуванні, вимагає нагрівання до температури близько 140 C.

Тоді в’язкість асфальту буде порівнянна з в’язкістю бітумної емульсії.

Технології, що використовують асфальтову емульсію в великих масштабах:

  • міжшарові з’єднання,
  • поверхнева фіксація,
  • частковий ремонт,
  • тонкі шари на холоді,
  • мінерально-емульсійні суміші,
  • холодна глибока переробка з використанням асфальтової емульсії (суміш мінерально-цементно-емульсійної).

Виробництво бітумних емульсій в Україні

Виробництво бітумних емульсій – це складний технологічний процес. Рецепт кожного виду бітумної емульсії визначається умовами її використання, особливостями конкретної технології і залежить від властивостей використовуваних матеріалів. Тому успішне застосування технологій на основі бітумних емульсій в першу чергу залежить від якості і технічних характеристик виробництва емульсії.

Етапи виробництва бітумної емульсії

Етап 1: По-перше, вода змішується з відповідним емульгатором і іншими хімічними агентами. Вибір емульгатора залежить від його іонного характеру суміші.

Етап 2: Суміш водяного емульгатора додається з бітумом в колоїдну млин. Кількість додається бітуму залежить від характеру використання бітумної емульсії.

Середній діапазон змішаних бітумів складає від 40 до 70%.
Колоїдний млин розбиває бітум на дуже маленькі краплі. Середній розмір бітумної краплі становить близько 2 мкм. Краплі намагаються приєднатися до них самих один з одним і змусити його заспокоїтися.
Але доданий емульгатор створює покриття поверхневого заряду навколо кожної краплі крапельки бітуму, яка допомагає триматися подалі один від одного, з іншого боку, тим самим крапля утримується в дисперсної і зваженої формі.
Суміш, отримана з колоїдної млини, зберігається в резервуарах для зберігання і використовується відповідно до вимог.