• +38 (044) 465 58 47
 • +38 (067) 236 50 44

Бітум

Кожен з нас, без сумнівів, чув про таке речовині, як бітум. Що саме являє собою цей матеріал і де він застосовується, розберемося докладніше. По суті, це суміш природного або органічного походження. Його основними складовими є високомолекулярні вуглеводні.
Речовина може бути чорним або коричневим кольором. Воно тверде, у воді не розчиняється. Під час нагрівання відбувається процес плавлення. Головне властивість, яким воно має – це в’язкість.

Основна цінність нафтопродукту – надійні захисні властивості!

Завдяки цьому, він активно застосовується для приготування сумішей для дорожніх покриттів.

Що стосується характеристик розглянутого сировини, то вони залежать від співвідношення асфальтенов, смол і масел, які містяться в бітумі. Якщо показник вмісту смол підвищений, то бітумна маса буде тверда. При підвищеному вмісті масел продукт буде м’яким. До основних його характеристик відносяться:

 • Термостабільність. Простіше кажучи, це температура, при якій речовина розм’якшується. У сфері будівництва доріг, цей показник відіграє найважливішу роль, адже від нього залежить довговічність асфальту.
 • Розтяжність. Це ступінь пластичності вироби. Воно може розтягуватися в нитку. Її максимальна довжина і визначає рівень розтяжності.
 • Твердість. Показник є умовним. Він визначається глибиною проникнення голки в шар.

Бітум

До основних переваг нафтопродукту відносяться

 • Гідроізоляція, завдяки нерастворимости в воді.
 • Пластичність і високий ступінь адгезії.
 • Стійкість до підвищених температур, механічних впливів і погодних умов.
 • Морозостійкість.
 • Вигідна ціна.
 • Висока якість матеріалу, його довговічність і зносостійкість.

Транспортування продукту, як правило, здійснюється спеціальним видом транспорту. Це цистерни, що мають теплоізоляційний шар. Вони протягом 2 днів зберігають речовина в рідкому стані.

Використання бітуму в будівництві доріг

Переважно, бітум використовується для асфальтування та ремонту доріг. Дорожній бітум розділяється на 2 типу – в’язкий і рідкий. Оскільки процес асфальтування здійснюється, як правило, в теплу пору року, більш актуальним є перший вид. У рідка речовина додаються певні розчинники, які підвищують плинність суміші.

Бітум є основним компонентом в дорожньо-будівельної галузі. Всі роботи, які спрямовані на поліпшення якості доріг, пов’язані з використанням бітумної маси. Можна поліпшити властивості даної речовини шляхом підвищення його стійкості до перепадів температурного режиму. Крім цього, відмінною рисою компонента є його стійкість до абсолютно будь-яких погодних умов.

Матеріал відмінно скріплює шари піску і щебеню, використовувані при будівництві доріг. Після застигання, суміш стає надійною основою, на яку буде укладатися асфальт. Від правильного вибору продукту і його якості безпосередньо залежить міцність асфальтового полотна.

В Україні державними органами встановлені спеціальні норми, яких необхідно дотримуватися під час укладання дорожніх покриттів. Вони регламентують те, що верхні шари повинні складатися з асфальтобетонної суміші. Ефективним способом підвищення експлуатації асфальту є додавання в бітумні суміші спеціальних добавок, які іменуються, як адгезійні. Вони збільшують водостійкість вироби, його стійкість до морозу.

Не знаєте, де купити бітум високої якості за адекватною вартості? Рекомендуємо Вам звернутися в компанію “Сучасні технології доріг”.

Купити бітум в Україні

Основні різновиди бітуму

Залежно від виду сировини, бітуми поділяються на:

 • Нафтові. Продукт виходить в результаті переробки нафти. Основна сфера застосування – для доріг (укладання, ремонт), виготовлення сумішей для аеродромного покриття.
 • Вугільні. Похідні вугілля з додаванням спеціальних розчинників. Використовується для виробництва лакофарбової продукції.
 • Торф’яні. Отримують з торфу. Активно знаходять своє застосування для виробництва покрівельних виробів.

Залежно від консистенції:

 • Рідкі (розріджені)
 • Тверді – витягуються з вугілля і торфу
  в’язкі

Залежно від ступеня походження:

 • Природні. Це тверде або вязкообразное з’єднання. Видобуток здійснюється шахтним або кар’єрним способами. Володіє високим рівнем стійкості до впливів хімічних речовин. На жаль, в чистому вигляді, такий різновид зустрічається дуже рідко.
 • Технічні. Виходять в результаті переробки нафти. Вони є найпоширенішими в різних сферах будівництва та промисловості.

Де купити бітум від виробника?

Чим же так приваблює покупців продукція від компанії “СТД”? В першу чергу, пропонуємо якісні матеріали від виробника, купити які можете, скориставшись нашим зручним прайсом. Товар має демократичні ціни. Чи не переплачуєте за посередників, а напряму співпрацюєте з виробником. Пропонуємо клієнтам продукцію оптом!

Протягом тривалого часу ми займаємося реалізацією перевіреної сировини, яке славиться довговічністю, надійністю і безпекою. Якість наших матеріалів отримало підтвердження, завдяки проведеним дослідженням. Відмінні властивості бітуму, високі експлуатаційні характеристики і адекватна ціна роблять матеріал досить популярним останнім часом.

Займаємося доставкою по всіх регіонах України (Харків, Вінниця, Київ та інші міста). Гарантуємо дотримання термінів доставки товару. Замовити матеріал у нас – це дуже зручно і вигідно. Уточнити, в яку вартість наш опт, чи є в наявності цікавить продукція і інші питання, можна у наших фахівців.